„Świat jest książką. Ci, którzy nie podróżują, czy­tają tyl­ko jedną stronę”

Nasze Biuro Turystyczne AliTravel świadczy kompleksowe usługi w zakresie organizacji turystyki krajowej i zagranicznej. Działalności firmy zarejestrowana jest w Centralnej Ewidencji Organizatorów i Pośredników Turystycznych pod nr 686 oraz posiada gwarancję ubezpieczeniową nr 02.968.277 Axa TUiR S.A.

Biuro Podróży Alitravel Legnica zaświadczenie
Biuro Podróży Alitravel Legnica zaświadczenie
Alitravel Biuro Podróży Legnica certyfikat AXA
Biuro Podróży Alitravel Legnica kompas

Nasze doświadczenie, regularnie zdobywana wiedza teoretyczna jak i praktyczna pozwalają Nam na stworzenie szerokiego wachlarza atrakcyjnych ofert. Proponujemy duży wybór wycieczek i wypoczynków dla grup zorganizowanych oraz osób indywidualnych. Organizujemy także szkolenia i spotkania integracyjne dla pracowników firm. Specjalizujemy się również w wycieczkach szkolnych, koloniach letnich i feriach zimowych dla dzieci w każdym wieku. Jesteśmy też otwarci na nowe pomysły i kierunki zwiedzania.

Dbamy o każdy szczegół programu, tak, aby cechowała go różnorodność, ale też, zwracamy uwagę na to, aby był dostosowany do indywidualnych, potrzeb i sprecyzowanych życzeń uczestników, biorąc pod uwagę ich wiek oraz zainteresowania. Wszelkie przedsięwzięcia przygotowywane są z niezwykła starannością zapewniając naszym klientom maksimum wrażeń, ale także z zachowaniem wszelkich środków bezpieczeństwa.

 

Biuro Podróży Alitravel Legnica
Biuro Podróży Alitravel Legnica O nas

Z uwagi na Naszą pasję podróżowania, oraz zamiłowanie do kontaktu z ludźmi Nasza praca stanowi idealne połączeniem przyjemnego z pożytecznym i stanowi dla Nas źródło pozytywnej energii i motywacji do ciągłego rozwoju. Nie tracimy przez to świeżości spojrzenia, gdyż ciągle dążymy do poznawania i odkrywania nowych miejsc, które moglibyśmy Wam pokazać.

Mamy nadzieję, że każdy uczestnik zostanie przez Nas zainspirowany do odkrywania świata, tego bliższego jak i dalszego. Prowadzenie biura turystycznego sprawia Nam dużo radości, a największą satysfakcją jest zadowolenie uczestników, oraz chęć na kolejna dawkę przygód. Wiemy, że „nawet najdalszą podróż zaczyna się od pierwszego kroku”. Skieruj je więc do Nas, abyśmy pokazali Ci świat widziany Naszymi oczyma.

Biuro Podróży Ali-travel Legnica plaża
Biuro Podróży Alitravel Legnica panorama